Selvet Handscan V7 Veteriner Ultrason Tarayıcı

Türkiye’de birçok veteriner hekimin memnuniyetini kazanmış olan Selvet Handscan V7 Veteriner Ultrason Tarayıcı, V8 Lineer prob cihazın sektör prob ile düzenlenmiş halidir. Bu ürün, sığır, at, koyun, ve keçi gibi farklı türlerde kullanılabilir.

HEMEN SATIN AL

Yüksek Çözünürlüklü Veteriner Ultrason Tarayıcı

Türkiye’de birçok veteriner hekimin memnuniyetini kazanmış olan Selvet Handscan V7 Veteriner Ultrason Tarayıcı, V8 Lineer prob cihazın sektör prob ile düzenlenmiş halidir. Bu ürün, sığır, at, koyun, ve keçi gibi farklı türlerde kullanılabilir. Koyun ve keçilerde kasık bölgesine jel sürülerek muayene yapmak mümkündür. Ayrıca, sığırlarda 32. günden itibaren, koyunlarda ise 40. günden sonra gebelik tespiti yapabilirsiniz.

Taşınabilir ve Kullanımı Kolay

Selvet Handscan V7, portatif bir tasarıma sahiptir ve boyun askısı ile kullanılabilir olması, veteriner hekimlerinin sık tercih ettiği bir özelliktir. Bu özelliği sayesinde muayene sırasında rahatça kullanabilirsiniz.

Sektör Probunun Avantajları

Bu veteriner ultrason cihazının sektör prob kullanımının iki önemli avantajı vardır:

Teknik Özellikler

Bu cihazın kullanım prensipleri gereği sektör prob, özel bir yağ ile çalışır ve bu yağ, bitme durumuna göre yenilenir. Bu özellik, daha geniş görüntüleme yapabilme olanağı sunar, özellikle sığırlarda ve koyunlarda idealdir.